Obecní policie Vestec

Znak MP
 
telefon: 313 035 500
mobil: 739 156 156
 
Váš okrskář: str. Michal Typl   Telefon: 731 128 715 po-pá 8-17 hodin   Email

Vestec

<< zpět
 

Pátrání

Odcizené peníze z kabiny náklaďáku

 

PRAHA VENKOV-JIH - Případem odcizení příruční tašky se od konce letošního května zabývají policisté z obvodního oddělení Hradištko pod Medníkem

 

Ke krádeži došlo v úterních odpoledních hodinách 26. května 2015 na parkovišti v ulici Hlavní ve Štěchovicích. Pachatel v nestřeženém okamžiku odcizil ze zaparkovaného nákladního vozidla příruční tašku s více jak 36 tisíci korunami.

Policistům se podařilo během prováděného šetření zajistit kamerové záznamy, kdy po jejich vyhodnocení zjistili, že je na nich v inkriminované době v blízkosti nákladního vozidla zachycena neznámá osoba, jakož i její podezřelé chování.

Policistům se dále podařilo sestavit jak částečný popis osoby, tak i popis vozidla, do kterého nasedá. Jedná se o mladšího muže, vyšší silnější postavy, který je oblečen do žluté mikiny s kapucí, světle modrých, pravděpodobně džínových, krátkých ¾ kalhot a obutý do tmavých bot.

Popsaný muž ze záznamu ve vhodném okamžiku otevírá dveře u spolujezdce, vniká do kabiny, kterou po chvilce opouští a následně přebíhá silnici a nasedá do přistavovaného osobního vozidla Alfa Romeo mod. 156 - combi, černé barvy a se zatmavěnými skly.

Policisté předpokládají, že by osobu z kamerového záznamu podle jejího částečného popisu nebo popsaných informací, mohl někdo z občanů poznat. Proto se touto formou obracejí na ně se žádostí o pomoc, aby jim pomohli zjistit její totožnost, neboť výpověď této osoby může policistům objasnit důležité okolnosti celého případu.

Jakékoliv informace k tomuto případu jim mohou případní svědci sdělit osobně přímo na služebně obvodního oddělení Hradištko pod Medníkem nebo je mohou zavolat na telefon: 602 306 919, případně prostřednictvím bezplatné tísňové linky Policie České republiky 158.

 

nprap. Zdeněk Chalupa

tiskový mluvčí

P ČR Praha venkov-JIH

31. července 2015

 

http://www.policie.cz/clanek/odcizene-penize-z-kabiny-nakladaku.aspx

 

Fotogalerie

Důležitá telefonní čísla
Hasiči 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158
OP Vestec 739 156 156
702 277 227
Prezentace OP Vestec
 
Prezentace OP Vestec
formát ppt (13MB)
Centrální registr jízdních kol pro Českou republiku
 
Centrální registr jízdních kol pro ČR
Copyright © 2013 Obec Vestec