1. 10.
2019

Způsobil nehodu a z místa odjel

Dne 21.9 2019 ve večerních hodinách přijala hlídka Obecní policie Vestec oznámení o dopravní nehodě se zraněním, při které se měl osobní automobil převrátit na střechu.
Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že osobní automobil Škoda Fabia vyjel mimo komunikaci, poškodil plot a ležel převrácený na boku v prostorách přilehlé firmy.
Řidič, který se nacházel již mimo vozidlo, byl bez zjevného vážného zranění a po příjezdu Zdravotnické záchranné služby byl strážníky předán ke kontrole.
Bližším ohledáním místa dopravní nehody nebyl zjištěn žádný únik provozních kapalin. Hlídka Obecní policie do příjezdu HZS a PČR zjišťovala totožnost svědků a zajištovala bezpečnost a plynulost silničního provozu. Dopravní nehodě mělo dle svědků a řidiče dojít tak, že z přilehlého parkoviště k hlavní silnici vyjelo neznámé vozidlo a nedalo vozidlu Škoda Fabia jedoucího po hlavní silnici přednost. Ten, aby se vyhnul střetu, prudce zabrzdil a v důsledku tohoto manévru skončil na boku po nárazu do platu. Řidič, který nehodu zavinil, neposkytl první pomoc a ihned z místa ujel.
Nehodu nyní v šetří Dopravního Inspektorátu Policie ČR.